Шукати в цьому блозі

неділя, 27 грудня 2015 р.

Конспект уроку з алгебри у 8 класі «Тотожні перетворення раціональних виразів» за підручником Істер О.С. (8 клас)

НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови
при Львівському національному університеті імені Івана Франка







Конспект уроку з алгебри у 8 класі
«Тотожні перетворення раціональних виразів»
за підручником Істер О.С.
(8 клас)




                                                            





                                                                                                        Укладено вчителем математики
 Меклеш М.О.













                                                        


Козьова-2015

Тема: Тотожні перетворення раціональних виразів.

Мета: встановити рівень оволодіння учнями основними теоретичними знаннями з теми. Узагальнити і систематизувати їх знання та вдосконалювати навички застосування при розв’язуванні задач. Розвивати  увагу, спостережливість і розширити кругозір учнів. Засобами навчального матеріалу створити умови для усвідомлення цілісності навколишнього світу.

Тип уроку: урок перевірки та коригування знань, умінь  і навичок.

Обладнання: підручник, картки, екз. зб. для 9 кл.

Очікуванні результати:
Учні знають:  теоретичний матеріал з даної теми.
Учні вміють: застосовувати набуті знання до розв’язування вправ і задач

Хід уроку.
І фаза.
а) Організаційна частина.
б) Перевірка домашнього завдання.
в) Актуалізація опорних знань.
а)На дошці записано завдання.
1.     Виправити помилки:                           
                                                                           
а)      б)  в) ) г)-




б) Які вирази ви знаєте? (мето


Вирази

Цілі

раціональні

Цілі рац

Цілі раціон.

Дробово-рац.

ірраціональні
д «Семантична катра»)


2. В якому з випадків правильно розв’язано рівняння:
А)               Б) =0      В) =0
x=                          х=1                    х=-

3.Назвіть  раціональні, цілі раціональні рівняння, дроб. рац. рівняння:

А)       Б) х =х-7                     В)

Таблиця №1
Що знаємо?
Про що хочемо дізнатись?
Про що дізнались?



б) Мотивація.
1.Як розв’язати рівняння вигляду:
?



2.     Дано х+ . Знайти значення виразу
в) Повідомлення теми й мети уроку.

ІІ фаза (інтерактивна вправа)
Учні поділені на 3 ряди: ряд №1, №2, №3.

Завдання для групи №1   (самотійно )  
І варіант                                                                       ІІ варіант
1.     Розв’яжіть рівняння:

                                                                    


2. Дано 2х+7.                                                            Дано .
Знайти значення виразу 4х + ?                          Знайти значення виразу
                                                                                   х+ ?
3.Довести тотожність:

                            (а- ): (3а- )=







Ряд №2,3  (колективна робота з підручником)
Стр. 45. №1,4,6.

Деякі з учні другого ряду розв’язують самостійно завдання на картках.

ІІ фаза.
а) Підбиття підсумків (презентація )
Ряд №1 демонструє сої завдання на дошці, всі колективно аналізуть, задають запитання та відповідають.
 б) Висновок.
·        Що нового дізнались?
·        Чого навчились?
·        Які властивості, означення використали на уроці з попередніх уроків?

в) Повідомлення домашнього завдання.
 Ряд №16201 2), 2051)
Ряд №2, 1:   №194 1.2







Немає коментарів:

Дописати коментар